HEADER JPNJ BM 180816

×

Amaran

Salinan gagal

Salinan gagal

Salinan gagal

Salinan gagal

Salinan gagal

Salinan gagal

Salinan gagal

Salinan gagal

Salinan gagal

Salinan gagal



Direktori Pegawai

Senarai Pegawai

Search:
No 1 Nama Jawatan Emel No. Tel
1 Ridza En. Mohd Ridza Bin Awang Pengarah Perhutanan Negeri ridza@forestry.gov.my ext 7421
2 En. Jeffri bin Abd Rasid Timbalan Pengarah Perhutanan Negeri jeffri@forestry.gov.my ext 7420
3 En.Mohd Syahrir Azrin bin Salleh Penolong Pengarah (Silvikultur dan Perlindungan) syahrir@forestry.gov.my ext 7419
4 En.Norddin Noor Penolong Pengarah (Penguatkuasaan & Siasatan) norddin@forestry.gov.my 07-2667433
5 Tn.Hj.Zulfakar bin Qli Penolong Pengarah (Hutan Taman Negeri) kamarudin6611@gmail.com 07-2667433
6 Hafiz En. Mohd Hafiz bin Hamzah Penolong Pengarah (Operasi dan Penguatkuasaan) hafiz@forestry.gov.my ext 7422
7 thila Pn. Thilagavathy a/p Raja Penolong Pengarah (Industri dan Pengusahasilan) thila@forestry.gov.my ext 7423
8 kholizan Pn. Kholizan bt Jamaludin Penolong Pengarah (Hutan Lipur) kholizan@forestry.gov.my ext 7424
9 En. Mohamad Faiz bin Saion Penolong Pegawai Hutan (Operasi dan Penguatkuasaan) muhammadfaiz@forestry.gov.my ext 7426
10 En. Ahmad Aizuddin Bin Hashim Penolong Pegawai Hutan (Silvikultur dan Perlindungan) aizuddin@forestry.gov.my ext 7466
11 Pn. Nurazuwah Binti Omar Pen. Pemelihara Hutan (Hutan Lipur) nurazuwah@forestry.gov.my ext 7429
12 Pn. Zaiton Binti Abdullah Penolong Pegawai Hutan (Perancangan dan Pengurusan) zaiton@forestry.gov.my ext 7428
13 En.A.Rahim Bin Mansor Penolong Jurutera rahim_mansor@forestry.gov.my 07-2667433
14 Fadzli En. Fadzli bin Mazalan Penolong Akauntan fadzli.mazalan@forestry.gov.my ext 7432

Pegawai Peringkat Daerah Johor Selatan

No 1 Nama Jawatan E-mel Telefon Faks
1 Ridza En. Muhammad Umar bin Abdullah Pengawai Hutan Daerah Johor Selatan(Johor Bahru) umar@forestry.gov.my 607-2243048 607-2245725
2 Ridza En. Muhamad Rizal bin Abd Rahim Penolong Pengawai Hutan ( I ) Daerah Johor Selatan (Johor Bahru) rizal@forestry.gov.my 607-2243048 607-2245725
3 Ridza En. Ali Gema Hidayatullah Penolong Pengawai Hutan ( II ) Daerah Johor Selatan (Johor Bahru) aligema@forestry.gov.my 607-2243048 607-2245725

Pegawai Peringkat Daerah Johor Utara

No 1 Jawatan Nama E-mel Telefon Faks
1 Ridza En. Ihsan Sabri B. Kamarazaman Pegawai Perhutanan Daerah Johor Utara (Segamat) ihsansabri@forestry.gov.my 07-7981030 07-7995352
2 Ridza En. Fakrul Hafidz b. Sukri Penolong Pengawai Hutan Daerah II Johor Utara (Segamat) fakrul@forestry.gov.my 07-9311534 07-9316911

Pegawai Peringkat Daerah Johor Tengah

No 1 Nama Jawatan E-mel Telefon Faks
1 Ridza En. Ahmad Fikri Bin Mistar Pengawai Hutan Daerah Johor Tengah (Kluang) fikri@forestry.gov.my 607-7725944 607-7720844
2 Ridza En. Muhamad 'Aizat B. Norzaman Penolong Pengawai Hutan Daerah Johor Tengah (Kluang) aizat@forestry.gov.my 607-7725944 607-7720844

Pegawai Peringkat Daerah Johor Timur

No 1 Nama Jawatan E-mel Telefon Faks
1 Ridza En. Shohaimi bin Md Sani Pengawai Hutan Daerah Johor Timur (Mersing) shohaimi@forestry.gov.my 607-9312141 607-7995352
2 Ridza En. Mohd Nurrahiem bin Mohd Ali Penolong Pengawai Hutan Daerah 1 Johor Timur (Mersing) rahwani6519@gmail.com 607-9312141 607-7995352

 
Penafian  |  Dasar Keselamatan  |  Dasar Privasi  |  Peta Laman  |  Soalan Lazim  |  Bantuan Pengguna  |  Undian 
 Hakcipta Terpelihara (c) 2016 Jabatan Perhutanan Negeri Johor (JPNJ)
Tingkat 2, Bangunan Dato' Mohamad Ibrahim Munsyi, Kota Iskandar 79660 Iskandar Putri, Johor Darul Takzim.
Tel: 07-266 7433   Faks: 07-266 1288   Emel: webjpnjohor[at]forestry[dot]gov[dot]my
Paparan terbaik menggunakan popular pelayar terkini seperti Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera & Safari dengan resolusi minimum 1280 x 800 piksel.
 Tarikh Kemaskini:
18/11/2017
  
Statistik Pelawat:

54171